Dziś postanowiłem dostosować moją stronę do wymagań współczesnego świata :) Oznacza to, że moja strona jest już dostępna w specjalnej wersji dla wszelkich platform mobilnych.

Działa to mniej więcej tak, że jeśli wchodzi ktoś na moją stronę, to na wstępie rozpoznawany jest jego system i przeglądarka.

Jeśli soft telefonu przedstawi się jak jeden z listy: 2.0 MMP, 240×320, 400X240, Android, AvantGo, BlackBerry, Blazer, Cellphone, Danger, DoCoMo, Elaine/3.0, EudoraWeb, Googlebot-Mobile, hiptop, IEMobile, iPhone, iPod, KYOCERA/WX310K, LG/U990, MIDP-2., MMEF20, MOT-V, NetFront, Newt, Nintendo Wii, Nitro, Nokia, Opera Mini, Palm, PlayStation Portable, portalmmm, Proxinet, ProxiNet, SHARP-TQ-GX10, SHG-i900, Small, SonyEricsson, Symbian OS, SymbianOS, TS21i-10, UP.Browser, UP.Link, webOS, Windows CE, WinWAP, YahooSeeker/M1A1-R2D2 to zostanie przekierowany na specjalnie przygotowaną do tego celu lekką nakładkę (szablon), a wszystko to dzięki wtyczce WordPress Mobile Edition.

W ramach przykładu – po prawej stronie można zobaczyć jak obecnie wygląda moja strona w telefonach iPhone oraz Nokia N70.

Oczywiście pełna funkcjonalność związana z czytaniem, oglądaniem obrazków oraz komentowaniem jest zachowana. Nie ładują się jedynie zbędne obrazy i style na początku oraz mapy w technologii GoogleMaps.

Mam prośbę:
Napiszcie proszę w komentarzach (jeśli używacie oczywiście Internetu w swoich telefonach) jak u Was wyświetla się moja strona? – podając od razu model telefonu – jeśli oczywiście nie będzie to kłopot :)