Prezenty fot. Allie Towers Rice@FlickrWielce Szanowni Czytelnicy mojego bloga. W związku ze zbliżającymi się świętami (obszerny wpis o bogactwie świąt) postanowiliśmy wspólnie ze Sławomirem Śmiarowskim (autorem bloga Zlewpolski) przygotować dla Was mały upominek…

Blog o pięknej nazwie Zlewpolski przestał niestety funkcjonować już jakiś czas temu, a główną przyczyną (jak mówi autor) był i jest brak czasu na pisanie. Co więcej, na początku listopada wygasła domena, więc blog zakończył swoje istnienie w sposób naturalny.

zlewpolskiPrzez ponad 3 lata istnienia swojego bloga Sławek napisał ok. 200 różnych wpisów poruszających bieżące problemy społeczne, polityczne i gospodarcze. Komentował też nasze urocze media i wypowiedzi ich przedstawicieli. Na blogu co jakiś czas pojawiały się również wpisy na temat książek oraz luźniejsze wpisy o muzyce i bardzo interesujące poradniki turystyczne dotyczące Gruzji. Warto też zaznaczyć, że pod wspomnianymi wpisami niejednokrotnie rozwijały się bardzo bogate dyskusje…

Jak sami widzicie, byłoby wielką szkodą, gdyby tyle pracy samego autora i aktywności czytelników poszło do kosza. W związku z tym postanowiliśmy ze Sławkiem, przenieść większość wpisów (wraz z komentarzami) na mój blog!

W ten oto sposób mój blog wzbogacił się o 149 wpisów, które w tym momencie właśnie Wam udostępniamy! Wszystkie nowe wpisy oznaczone zostały specjalnym boksem – Autor gościnny: Sławomir Śmiarowski i można je odnaleźć według autora (Hołek) lub przeglądając odpowiednie kategorie:

Tak jak pisałem wcześniej, Sławek nie będzie już tworzył nowych tekstów, ale mam nadzieję, że będzie nadal aktywnie uczestniczył w dyskusjach na moim blogu, zwłaszcza pod swoimi tekstami :)

Tym miłym akcentem kończę, zapraszam do zerknięcia na nowe/stare wpisy oraz jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego na nadchodzące święta!