Stali czytelnicy pamiętaj, że prawie rok temu zorganizowaliśmy w kilka osób pierwszy polski WordCamp, a jako miejsce spotkania wybraliśmy Łódź!

Pisałem też kilka miesięcy temu, o przygotowaniach i potem o zapisach na kolejną imprezę z tego cyklu. Tym razem polski WordCamp odbędzie się w Poznaniu w dniach 9-10 grudnia 2011 r.

Będę miał przyjemność wystąpić na tej imprezie z prezentacją dotyczącą budowania portali społecznościowych w opraciu o rozszerzenie BuddyPress. Moje wystąpienie zatytułowałem BuddyPress – własny portal społecznościowy w kilku krokach.

Od kilku dni dostępny jest już rozkład jazdy i jak widać rozpoczynam całe spotkanie:

Aktualizacja 25.11.2011: Na stronie spotkania pojawił się trochę zmieniony ostateczny rozkład jazdy!

Rejestracja na WordCamp Poznań 2011 jest nadal otwarta i jeśli tylko macie chwilę czasu oraz wolne 40 zł, to zachęcam do wybrania się na drugi weekend grudnia do Poznania.

Dzisiaj jeszcze ekipa organizacyjna wypuściła krótki filmik promocyjny. Nawet załapałem się do tej prezentacji – sami zobaczcie:

Jeszcze jedno ogłoszenie na koniec:

Jadę do Poznania samochodem i na pokładzie mojego niemieckiego transportera :) w tym momencie miejsce mają zaklepane w sumie trzy osoby. Jeśli ktoś chciałby do nas dołączyć, to serdecznie zapraszam do wspólnej podróży i dzielenia się kosztami :)

Wyjazd z Krakowa: Czwartek – w godz. 12.00- 14.00

Powrót do Krakowa: Sobota – późno w nocy!