Jak pewnie zauważyliście – na stronie pojawiło się kilka, a dokładnie 27 nowych wpisów. Większość z nich należy do kategorii WP i są to:

Pewnie niektórzy mogą zastanawiać się – skąd się one nagle wzięły? Nawet SpeX zapytał o to w komentarzach pod ostatnim z wpisów :).

Otóż wczoraj postanowiłem zrezygnować z prowadzenia bloga firmowego na stronie WP-Expert! Wszystkie wpisy na temat historycznych wersji WordPressa, BuddyPressa oraz spraw firmowych zostały przeniesiona na mojego prywatnego bloga z zachowaniem pierwotnych dat publikacji. Przeniosłem również komentarze, chociaż na szczęście nie było ich wiele :)

Pozostałe wpisy zawierające część naszego portfolio zostały też wyłączone – prawdopodobnie niedługo na stronie WP-Expert powstanie oddzielna podstrona z tymi oraz nowymi materiałami.

I teraz najciekawsza nowina!

Wczoraj po rozmowie z Konradem Karpieszukiem postanowiłem wszystkie wpisy (z blogu firmowego) zawierające porady stopniowo publikować na vortalu tematycznym dev.WPzlecenia, o którymi pisałem również kilka dni temu. W ten oto sposób zostałem drugim redaktorem dev.WPzlecenia :)

Jeśli będziecie chcieli w przyszłości poczytać o bardziej skomplikowanych sprawach związanych z WordPressem lub po prostu o ciekawostkach i czasem prostych ale użytecznych trickach zapraszam na http://dev.wpzlecenia.pl/.

Mój pierwszy wpis na dev.WPzlecenia to: „Automatyczna aktualizacja WordPressa nie powiodła się” – co zrobić?