To był tydzień! Miałem bardzo dużo pracy i do tego jeszcze trochę pracy! Na szczęście ten tydzień się kończy i zaczyna kolejny, w którym… sami przecież wiecie co!

W związku z tym, że był to pracowity okres niestety zaniedbałem moją stronę i postanowiłem dziś chociaż trochę nadrobić te zaległości publikując wpis w ramach muzyki na niedzielę.

Bohaterów dzisiejszej muzyki będzie kilkoro! Postanowiłem podzielić się z Wami nowym utworem promowanym przez CeZika, a wykonanym przez Niego samego i kilkanaście innych osób. O CeZiku wspominałem już przy okazji wpisów o pewnej francy i o ostatnim dniu tygodnia w nowej aranżacji :) więc pewnie wiecie o kogo chodzi…

Tym razem CeZik wymyślił mały projekt internetowy, do którego zaprosił wszystkich chętnych. Zaproszenie i informacja o tym co i jak, wyglądała tak:

Odzew był dość duży i efekt projektu też wydaje się być dość interesujący. Myślę, że utwór może być interesujący zarówno ze względu na muzykę i to jak poszczególne osoby interpretują daną piosenkę, jak również ze względu na różnorodne i niekiedy bardzo oryginalne podejście do części wideo :). Tak na marginesie – mam wrażenie, że poznałem nawet osobiście, jakiś czas temu, jednego z uczestników tego projektu…

Miłego oglądania i słuchania: