Prawdopodobnie najbliższe spotkanie miłośników WordPressa, czyli WordCamp Polska 2011 odbędzie się w grudniu 2011 r. w Poznaniu!

Paweł Ludwiczak, który zabrał się za organizację tegorocznej imprezy napisał na grupie WordPress Polska na Facebooku poniższą informację:

W grudniu tego roku planujemy zorganizować konferencję o wordpressie, w Poznaniu. Jesteśmy obcnie na etapie szukania ciekawych, znanych (w wordpressowym światku) osób, które zechciałby przez 45-60 min poopowiadać na dowolny temat związany z WP, choć najbardziej interesują nas tematy związane z developmentem themów, pluginów, optymalizacją pod kątem SEO. mile widziane również tematy typu ‚case study’. Gdyby ktoś był chętny to niech śmiało do mnie uderze. Powodzenie tej konferencji i to czy w ogóle się odbędzie zależy przede wszystkim od tego jacy speakerzy się pojawią. Dlatego, puszczajcie info gdzie się da i liczę na spory odzew :)

Btw. Oczywiście poszukujemy również sponsorów :)

Po zeszłorocznym sukcesie WordCamp Polska 2010, wraz z ekipą WP-Expert również przymierzaliśmy się ponownie do organizacji WordCampa 2011 ale ostatecznie z kilku powodów i teraz po konsultacji z Pawłem Ludwiczakiem przenosimy nasz projekt na wiosnę 2012 roku!

Podczas grudniowego WordCampu prawdopodobnie przedstawię wszystkie niezbędne informacje oraz zostanie uruchomiona rejestracja na WordCamp Polska 2012!

Na koniec chciałbym jeszcze zapytać – gdzie wolelibyście kolejne spotkanie miłośników WordPressa w 2012? W zasadzie obecnie bierzemy pod uwagę dwie lokalizacje:

  • Kraków
  • Łódź