Chyba mało kto wie, że głęboko w duszy jestem miłośnikiem rapu, tak jak (nie wiem czy nie zdradzam teraz tajemnicy) – RafałC jest tak naprawdę zaangażowanym metalowcem :)

O wiele więcej osób za to wie, że jestem miłośnikiem Wojen Gwiezdnych i okolic. Oczywiście jako stary zrzędliwy dziadek uważam, że stare części (IV, V, VI) były o wiele lepsze od nowych produkcji! Swoja drogą ostatnio spotykam coraz więcej osób, które nie widziały żadnej części i jedynie tylko słyszały, że były takie filmy – ich strata.

Dlaczego pisze o Wojnach Gwiezdnych? Ano dlatego, że dziś mamy niedzielę i postanowiłem powrócić do mojego cyklu muzyka na niedzielę z utworem nawiązującym do klasycznej kosmicznej sagi :)

Całość utrzymana jest w klimacie gangsterskiego rapu, więc ostrzegam, że materiał dozwolony jest dla osób 18+. Oczywiście dla miłośników Nagłego Ataku Spawacza i innych ostrzejszych grupy rapowych zapewne nie będzie to gangsterski rap, tylko tania raperska komercja w stylu Liroy’a (ich opinia) ale mi się podoba! Zachęcam do posłuchania i pooglądania… Niech moc będzie z Wami!