Dziś nie będzie rozbudowanego wpisu , bo nadal piszę i piszę… ale widać już koniec!

Zamiast tego pozwolę sobie polecić blog autorstwa Marcina Szumańskiego, który można odnaleźć pod adresem: http://szuman.eu/.

[helion_ksiazka ksiegarnia=”helion” ident=”joopas” okladka=”120×156″ width=”220″ float=”right”]Strona jest tak jak w przypadku (wcześniej opisywanych) stron Kamila Maciejewskiego i Radka Grzegorskiego albo mojej raczej z kategorii wielotematycznych. Sam autor przedstawia swoją stronę w następujących słowach:

Subiektywnie i na luzie – wciskam kit, w który wierzę ;)

Ta wielotematyczność to: muzyka, film, polityka, Internet, Joomla!, humor, linux, a także komentarze do aktualnych wydarzeń. Autor pisze dość często – raz na 2-3 dni, a czasem kilka razy dziennie. Ma dość duże grono komentujących, a sam blog jest zbudowany w ten sposób, że komentarze są dość dobrze wyeksponowane (z boku, a nie tradycyjnie pod wpisem).

Ja trafiłem na tę stronę zaraz po kupieniu bardzo dobrej ksiązki, którą popełnił Marcin (razem z Pawłem Frankowskim) p.t.: Joomla! Podręcznik administratora systemu.

Marcin pisze ciekawie i można by powiedzieć – ma naprawdę coś do powiedzenia, co ostatnimi czasy jest coraz większą rzadkością w Internecie. Muszę jednak przyznać, że czasem Jego styl jest dla mnie zbyt ostry – ale oczywiście to kwestia gustu!

Podsumowując, serdecznie polecam stronę http://szuman.eu/ i wracam do pracy :)