SQ7UFONadszedł wielki dzień i postanowiłem wypromować u siebie stronę http://www.sq7ufo.eu/. Stało się to dziś ponieważ liczba wpisów na niej osiągnęła magiczna wartość 10.

Opisywana strona (blog) prowadzona przez Radka Grzegorskiego, a SQ7UFO to Jego znak krótkofalarski, który niedawno zdobył!

Radek póki co pisze praktycznie o wszystkim co Mu wpadnie do głowy :). Przewinęły już się takie tematy jak: astronomia, ciekawe miejsca na wycieczki/wyprawy, muzyka i to co chyba w życiu autora – najważniejsze, czyli tajemnice, teorie spiskowe i zagadki świata (oraz wszechświata).

Co się kryje pod tymi ostatnimi określeniami? W zasadzie wszystko, co jest niewyjaśnione, dotyczy nieznanych sił, przybyszów z innych światów, UFO, trójką bermudzkiego, punktów mocy, telekinezy, wróżbiarstwa itp…

Radek poza działaniem w naszym Akademickim Klubie Radiowo-Turystycznym „Ryjek” SP9KGP aktywnie pracuje dla Fundacji Nautilus (strona brzydka, ale ile ciekawych informacji…).

Strona Radka rozwija się cały czas, ale należy nadmienić, że dla miłośników stron jasnych zapoznawanie się z jej treścią może stanowić pewien problem. Dodatkowo warto dodać, iż Radek często stosuje specyficzną odmianę gwary świętokrzyskiej zarówno w formie mówionej jak i pisanej.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z zawartością strony Radosława