Dzień dobry,NPM 2/2009

Ponieważ nadal piszę pracę i w zasadzie na nic nie mam czasu, a tym bardziej na pisanie takich bogatych wpisów na mojej stronie, jak bym może chciał, umieszczę tylko krótką informację – zaproszenie.

Kilka dni temu dowiedziałem się od Kuby Terakowskiego, że pojawiła w zeszłym miesiącu w czasopiśmie N.P.M. Magazyn Turystyki Górskiej informacja na temat naszego Klubu „Ryjek”, gdzie Gosia Zaitz(ówna), Magda Mika(ówna) i ja zostaliśmy wymienieni z imion i nazwisk :)

Wczoraj dostałem numer 2 / 2009 NPMu, w którym odnaleźć można artykuł autorstwa Andrzeja Bazyczuka p.t. „Wyżej, szybciej, oryginalniej„, a w nim właśnie trochę informacji o nas! Bardzo miło ze strony NPMu, że zwrócili uwagę na nasze specyficzne pomysły na podróże i uprawianie turystyki górskiej w połączeniu z krótkofalarstwem.

Oczywiście artykuł jest dość obszerny i my występujemy tam jako jedna z kilku „ciekawostek przyrodniczych”. Jeśli ktoś chciałby zapoznać się z treścią artykułu zapraszam do kiosków lub do zamawiania numerów archiwalnych, ponieważ wstęp do artykułu publikowany na stronach NPMu nie obejmuje niestety fragmentu o nas.

Artykuł do ściągnięcia: Wyżej szybciej oryginalniej (NPM 2/2009 str. 10-15)